sesja narzeczeńska mazowieckie

Zimowa sesja zaręczynowa | Agnieszka Vincent

Zimowe sesje zdjęciowe mają swój niepowtarzalny klimat. Uwielbiam wyzwania i ludzi gotowych poświęcić się trochę dla efektu finalnego w postaci niesamowitych zdjęć. Przy odrobinie pomysłu i chęci można stworzyć piękne, pełne miłości i ciepła zdjęcia nawet w nie sprzyjających do końca temu warunkach metrologicznych. Tym razem przed moim obiektywem stanęli Agnieszka i jej świeżo upieczony narzeczony który, aby oświadczyć się Agnieszce, przyleciał do Polski aż z Connecticut. Zapraszam też do obejrzenia pięknej animacji …

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
fotograf warszawa

Piękne podziękowania dla rodziców

Dziś przedstawiam podziękowania dla rodziców, które wraz z Patrycją i Maćkiem nakręciliśmy w Warszawie. Przy okazji zrobiliśmy też kilka pięknych zdjęć narzeczeńskich :)

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
kreatywne wykorzystanie flary

Słoneczny pierścień

Współczesne topowe obiektywy a nawet te ze średniej półki są tak dobrze skonstruowane a ich powłoki są na tyle świetnie że uzyskanie flary na zdjęciu jest prawie niemożliwe. To oczywiście świetna wiadomość ale czasami chcemy kreatywnie wykorzystać flarę na zdjęciu.

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
sesja ślubna Kreta Grecja

Sesja zdjęciowa na Krecie

Kreta to Grecka wyspa położona na Morzu Śródziemnym. Jest ona największą grecką wyspą i piątą co do wielkości wyspą śródziemnomorską. Krajobraz wyspy tworzą skaliste wybrzeża przeplatające się z szerokimi, jasnymi plażami. Klimat ma cechy umiarkowane jak i subtropikalne.

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
Zdjęcia ślubne nad Wisłą Warszawa

Sesja ślubna na nadwiślańskiej plaży

Jedna z Warszawskich nadwiślańskich plaż z pięknym widokiem na Warszawską starówkę to piękne miejsce na sesję ślubną, choć latem trochę zatłoczone :)

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
sesja zdjęciowa Rzym Włochy

Sesja narzeczeńska | Zdjęcia zakochanych

Teraz kiedy oficjalnie jesteście już zaręczeni pozwolę sobie przedstawić Wam sesję narzeczeńską. Pewnie nie raz już spotkaliście się ze zdjęciami z sesji narzeczeńskich w mediach społecznościowych czy to na Facebooku, Google+ albo na Instagramie. Dość często pary zapominają o takiej sesji lub traktują ją jako zbyteczną część podczas planowania dnia ślubu ale sesja ma swoje zalety, które są przydatne w dniu ślubu. Zasadniczo sesja narzeczeńska jest oferowana nie tylko po to by uchwycić na zdjęciach wspaniałe chwile i Waszą miłość ale także aby poznać się lepiej z Waszym fotografem. Ja osobiście kocham sesje narzeczeńskie ponieważ pozwalają mi poznać Was bliżej, …

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
sony mirrorless

Bezlusterkowce Sony w rękach fotografa | Sony A7 A6000

Naturalna dokumentacyjna fotografia Mój styl fotografii to naturalna dokumentacyjna fotografia, bez zbędnego sztucznego pozowania, dlatego też bardzo ważne dla mnie jest dobre poznanie aparatu, wszystkich jego możliwości oraz wad by móc szybko reagować i chwytać na zdjęciach ulotne momenty tak ważne dla moich klientów. Dlatego też sprzęt zmieniam dość rzadko i z rozsądkiem. Około półtora roku temu do mojego fotograficznego arsenału dodałem Sony A7. Początkowo miał to być aparat na moje wyprawy i rodzinne wyjazdy [www.wdrodze.today] a z czasem wraz z obiektywem Sony FE 55mm F1.8 ZA Carl Zeiss Sonnar T* zacząłem zabierać go jako dodatkowy aparat na śluby, chrzty …

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
podziękowania dla rodziców bez karteczek

Aneta i Kuba, podziękowania dla rodziców bez karteczek

Aneta i Kuba właśnie wyruszyli w swoją podróż poślubną a Was serdecznie zapraszam na obejrzenie ich pięknych podziękowań dla rodziców. Podziękowania te były wyświetlone podczas wesela w dużym formacie dla rodziców i gości i wzbudziły wiele wzruszenia i radości.

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!
sesja narzeczeńska izabelin

Sesja zakochanych Izabelin

Dziś kilka zdjęć z szybkiej sesji portretowej Basi i Mateusza, którą robiłem kilka dni temu. Zapraszam na sesje do pięknej Puszczy Kampinoskiej ;) Tym razem na sesji prócz Sony A7II przetestowałem nowy aparat Sony A6000 do którego podpiąłem nowy obiektyw Zeiss Batis 85mm f1.8, zdjęcia nr 2, 3, 7, 8. Efekty są bardzo zadowalające :)

Podoba Ci się post? Podziel się jego treścią z innymi!