Sesja kobieca w hotelu Warszawa

Sesja kobieca w hotelu

Dziś na blogu prezentuję sensualną sesję kobiecą dwóch przepięknych kobiet. Na sesję tą umówiliśmy się w przepięknym hotelu na Warszawskiej Pradze. Jako oświetlenie do tych zdjęć kobiecych wykorzystałem piękne naturalne światło, wpadające z zachmurzonego nieba przez okna.

Fotografia ślubna Izabelin | Rowdal Piorunowskie Wesele

W minioną sobotę miałem wielką okazję fotografować ślub Dagmary i Michała w miejscowości, w której mieszkam, czyli w podwarszawskim Izabelinie. Dagmara i Michał powiedzieli sakramentalne tak podczas uroczystej ceremonii ślubnej, a pierwsze zdjęcia już w sobotę można było podziwiać na moim Instagramie i Facebooku. We wtorek korzystając z okienka pogodowego w ciągu dnia wykonaliśmy plener ślubny a już dziś w środę piękne zdjęcia ślubne młoda para i goście mogą podziwiać oraz przeżywać te piękne chwile raz jeszcze.

Fotograf na ślub Warszawa | Joanna i Tomasz

Dziś przedstawiam kilka zdjęć z mojego ostatniego reportażu ślubnego Asi i Tomka, który fotografowałem w minioną sobotę. Na zdjęcia ślubne nie musicie wcale czekać dwa czy trzy miesiące. U mnie dostaniecie dostęp do wszystkich zdjęć już tydzień po ślubie :)

Ciężki dym warszawa Fotograf

Taniec w chmurach

Coraz częściej zdarza mi się, że podczas pierwszego tańca Pary Młodej puszczany jest tak zwany ciężki dym. Dym taki tworzy „chmurę” unoszącą się delikatnie nad podłogą, w której tańczy ParaM łoda, i czasami chowają się dzieciaki ;).

kocham crossfit

Sesja zdjęciowa fit | Crossfit

W ubiegłym tygodniu przed moim obiektywem stanęły piękne, wysportowane i pewne siebie Alicja oraz Patrycja. Efekty naszego krótkiego spotkania w CrossFit Genius gdzie realizowaliśmy tę sesję fitness crossfit możecie obejrzeć w poście…

Pierwsza Komunia Święta | Fotograf Warszawa

Dziś prezentuję animację foto ze zdjęciami z Pierwszej Komunii Świętej Blanki. Zachęcam do oglądania i rezerwowania terminów na reportaże z komunii oraz komunijne sesje zdjęciowe w białym tygodniu.

sesja narzeczeńska mazowieckie

Zimowa sesja zaręczynowa | Agnieszka Vincent

Zimowe sesje zdjęciowe mają swój niepowtarzalny klimat. Uwielbiam wyzwania i ludzi gotowych poświęcić się trochę dla efektu finalnego w postaci niesamowitych zdjęć. Przy odrobinie pomysłu i chęci można stworzyć piękne, pełne miłości i ciepła zdjęcia nawet w nie sprzyjających do końca temu warunkach metrologicznych. Tym razem przed moim obiektywem stanęli Agnieszka i jej świeżo upieczony narzeczony który, aby oświadczyć się Agnieszce, przyleciał do Polski aż z Connecticut. Zapraszam też do obejrzenia pięknej animacji …

Piękne zdjęcia ślubne pełne emocji | Paulina i Piotr

Ostatniego dnia września gościłem jako fotograf ślubny u wspaniałej Pary Młodej. Paulina i Piotr zaprosili mnie do uwiecznienia tego Ważnego dla nich dnia bo cenią piękne ponadczasowe i naturalne zdjęcia ślubne. Towarzyszyłem im na przygotowaniach w domu Pana Młodego jak i Pani Młodej, podczas błogosławieństwa, później podczas ceremonii ślubnej i wesela aż do oczepin oraz tortu weselnego. Zapraszam do obejrzenia pięknej animacji wideo w nagłówku. Zdjęcia z tego pięknego ślubu do zobaczenia poniżej: CEREMONIA: Parafia rzymskokatolicka Miłosierdzia Bożego, Gostynin, 09-500, Polna 9 WESELE: Sala „Magdalena”, 09-520 Łąck, Koszelówka 8 OPRAWA MUZYCZNA WESELA: Zespół ANNEX