fbpx

Opinie klientów Fotograf ślubny

Ewelina i Paweł

ślub w cerkwi Mazowieckie

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem fotografa na ślub i wesele to w 100% polecamy Pawła. Już na weselu zobaczyłam pierwsze foto, trzy dni po ślubie otrzymaliśmy rewelacyjną prezentacje wybranych zdjęć. Goście są zachwyceni efektem pracy Pawła i z przyjemnością oglądają 10 minutowa projekcje zdjęć. Bardzo dziękujemy !

Oktawia i Łukasz

Szkoła tańca Warszawa

Nigdy nie pomyślałabym jak trudny jest wybór fotografa na ślub. Na całe szczęście wujek google nie zawiódł i zaproponował najlepszego ! Paweł był ja naszym ślubie nie tylko fotografem a również oparciem (tak Paweł okiełznałeś nas wszystkich w domu ;) Na przyjęciu zapomnieliśmy natomiast, że jesteś z nami (Paweł jest niewidzialny). Bawiliśmy się na całego zapominając o za pozowaniu do jakiegokolwiek zdjęcia. Dzięki niemu mamy piękne, naturalne zdjęcia, świetnie uchwycone chwile. Bardzo Ci dziękujemy za świetną pamiątkę :)
Zapomniałam dodać jak byliśmy zaskoczeni gdy pierwsze zdjęcia zobaczyliśmy już w dniu ślubu na Instagramie, a wszystkie już we wtorek! Jeszcze raz DZIĘKI!

Iwona i Adam

cena zdjęć ślubnych

Współpraca z Pawłem była dla nas czystą przyjemnością :) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, pamiątka na całe życie.
Polecamy gorąco!

Kamila i Bart

fotograf ślubny Belgia

Paweł came to Belgium especially for us to take photos of our wedding. We were drawn to him by his beautiful portfolio but also by his attitude towards the people. We choose him because he could capture not only people but also surroundings. Communication was fantastic. We received photos before our honeymoon ended!

Eliza i Boguś

fotograf na ślub Mystkowo Baboszewo

Pełen profesjonalizm i talent :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjęcia, są perły, które niewątpliwie są dla Nas wspaniałą pamiątka. Nie zawiedziecie się wybierając właśnie Pawła, każda chwila, każdy ważny moment był uwieczniony, Paweł doskonale wie kiedy nacisnąć spust migawki, by zrobić wspaniały reportaż. Po prostu solidna firma, a do tego z zacięciem artystycznym. Długo wybierałam i oglądałam realizacje reportaży rożnych fotografów, zawsze było jakieś „ale”…do czasu aż zobaczyłam eleganckie, perfekcyjne technicznie i tzw. ” wyczuciem chwili” zdjęcia Pawła. Polecam bez dwóch zdań!

Justyna i Radek

fotograf na ślub Laskowiec Różan

Paweł był bardzo pomocny w dniu ślubu, uspokajał nas i przypominał o uśmiechu. Nie ustawiał nas sztucznie, więc zdjęcia są bardzo naturalne i oddają co czuliśmy tego dnia. Ogromną zaletą była bardzo szybka obróbka zdjęć, tak że już 3 tygodnie po weselu mogliśmy się cieszyć z ich oglądania. Jest ich ponad 1000 a każde jest inne. Niestety nie udało nam się zgrać terminowo co do sesji w plenerze, przez co odbyła się ona z innym fotografem. Dopiero współpraca drugim fotografem, który mówił nam gdzie mamy trzymać dłoń, kiedy się uśmiechać itd. oraz obrabiał nasze zdjęcia prawie pół roku, uświadomiła mi jak dobrą decyzją było zatrudnienie Pana Pawła na dzień naszego ślubu. Bardzo polecam.

Edyta i Tomek

dobra sesja fotograficzna Legionowo

Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć? Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Pawła będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Pawła. Polecam!

Magda i Rafał

Plener ślubny Sesja ślubna Berlin

Paweł Słowik – fotograf, którego talent i pasją przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Fenomenalne ujęcia, rewelacyjny montaż filmu (podziękowania dla rodziców), uwaga poświęcona każdemu detalowi. A przy tym wszystkim przesympatyczna osoba :) Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę dla nas, za co jeszcze raz dziękujemy. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!

Natalia i Paweł

Reportaż z uroczystości ślubnej

Pawle właśnie obejrzeliśmy twoje dzieło. Zdjęcia są rewelacyjne!!! Dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń. Doskonale oddają emocje i klimat tego dnia.

Natalia i Paweł

Ania i Andrzej

Profesjonalna, artystyczna fotografia ślubna to uwiecznienie uczuć między dwojgiem ludzi.

Po raz kolejny chylę czoła :) rewelacja… a oglądając zdjęcia zapiera dech w piersiach :) z perspektywy czasu zastanawiam się, gdzie Ty w ogóle byłeś?? jak robiłeś takie ujęcia…? jak duch :D MISTRZOSTWO! aż chce się więcej i więcej…

Ania i Andrzej

Karolina i Przemek

Obrączki Ślubne Fotograf Warszawa

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

Karolina i Przemek

Ewelina i Maciek

Fotografia ślubna, Zdjęcia ślubne, Fotograf Warszawa, Zdjęcia ślubne warszawa

To w jaki sposób Paweł uwiecznił mój ślub i wesele przerosło moje oczekiwania. Zdjęcia są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dnia. Pełno na nich szczegółów i uwiecznionych ważnych momentów, do których chętnie wracam dzięki zdjęciom:) Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pawła – jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!

Ewelina i Maciek

Aldona i Jakub

sesja ślubna plenerowa Most świętokrzystki

Paweł, chcieliśmy się rozpisywać ale chyba nie ma sensu – Twoje zdjęcia są perfekcyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej … :) Polecamy wszystkim Pawła jako fotografa, dzięki niemu mamy pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem.
Tak jak mówiliśmy do zobaczenia na chrzcinach, heh :)

Aldona i Jakub

Ania i Łukasz

Dodatki ślubne Warszawa

Jesteś Pawle absolutnym czarodziejem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę potrafisz zaczarować wspomnienia. Dzięki tobie nasz ślub będziemy mogli wspominać w tych znakomicie skomponowanych prezentacjach, wyważonych i artystycznych. Na prawdę jesteśmy strasznie zaskoczeni ilością pracy i serca jakie włożyłeś w zaczarowanie nam naszych ślubnych wspomnień. Bardzo ci dziękujemy!!!!! Za 10, 20, 30 a może nawet i za 40 lat będziemy mogli siedzieć na kanapie, oglądać zdjęcia i wspominać jak bardzo byliśmy tego dnia piękni i szczęśliwi, a to wszystko dzięki tobie!!!! Dzięki!

Ania i Łukasz

Karolina i Cezary

sesja ślubna Piękna Warszawa

Chcielibyśmy bardzo podziękować za pełen profesjonalizm zarówno w dniu ślubu jak i na sesji! 🙂 Rewelacyjne zdjęcia, super współpraca, nie da się ukryć że Paweł robi to, co lubi i robi to z pasją i zamiłowaniem do fotografii! 📸 Polecamy pod każdym względem! 😍🤩😎

Karolina i Cezary

Magda i Mateusz

para młoda wesele

Ciężko trafić na tak dobrego fotografa! A jednak się udało:) Fantastyczne zdjęcia, piękne reportaże, ujęcia jedyne i niepowtarzalne:) serdecznie polecam!