fbpx

Oferta zdjęć ślubnych

fotograf na ślub cena warszawa
Moja oferta zdjęć ślubnych skierowana jest do sympatycznych, radosnych, uczciwych i otwartych młodych par, które cenią sobie dobre i jedyne w swoim rodzaju fotografie ślubne, pełne uśmiechów, emocji, łez szczęścia i bliskich ludzi w dobrej cenie. Jestem bezpośredni, pełen radości i opanowania co sprawia, że w dniu ślubu czujecie się przy mnie naturalnie, a moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że mogę bez zamieszania, dyskretnie i czasami niezauważenie rejestrować na fotografiach Was i Waszych bliskich w tych wyjątkowych chwilach. W swojej fotografii ślubnej łączę styl fotoreportażu z klasycznym portretem, dodając do tego szczyptę artystycznego podejścia sprawiam, że Wasze zdjęcia ślubne staną się pamiątką rodową. Za każdym razem, oglądając piękny album z fotografiami ślubnymi, przypomnicie sobie radość, emocje i momenty, które towarzyszyły Wam tego szczególnego dnia, a zdjęcia będą testamentem miłości, którą się darzycie.

Przed ślubem, jak i w tym wyjątkowym dniu ślubu służę Wam swoją wiedzą i doświadczeniem ślubnym sprawiając, że czujecie się bardziej spokojni i rozluźnieni. Przed ślubem dostajecie też ode mnie ciągle aktualizowany poradnik ślubny podzielony na różne aspekty tego dnia, abyście mogli przygotować się bardziej do dnia ślubu.

Ponieważ żadne dwa śluby nie są takie same, dlatego moja oferta ślubną tworzycie sobie sami tak by by w stu procentach spełniała Wasze oczekiwania.
Jako profesjonalny fotograf ślubny mogę zapewnić, że twoje wspomnienia z tego pięknego i wyjątkowego dnia zachowają się na wieczność zatrzymane na niezapomnianych zdjęciach.

W swojej ofercie mam:
– Piękne profesjonalne fotoalbumy / fotoksiążki / klasyczne albumy wyklejane
– Profesjonalne odbitki fotograficzne na papierze Kodak Endura albo Fuji o jedwabistej strukturze
– Niesamowitą dynamiczną animację foto+wideo na DVD albo w jakości HD na Blu-ray
– Wyjątkowy film z podziękowaniami ślubnymi dla rodziców.
– Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości po pełnej obróbce
– Wszystkie udane zdjęcia w postaci galerii wglądówek (~600-1500 sztuk)
– Prywatną chronioną hasłem [HTTPS] galerię z możliwością zamawiania dodatkowych odbitek przez Was i gości
– Sesja ślubna Młodej Pary / Sesja rodzinna w trakcie fotoreportażu bez dodatkowych dopłat
– Brak limitu ilości wykonanych zdjęć

W celu poznania pełnej oferty zdjęć ślubnych zapraszam do kontaktu. Zapraszam też na niezobowiązujące spotkanie przy pysznej coffee mocha. Będziemy mogli porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, o dniu ślubu, moich zdjęciach, a także będziecie mogli obejrzeć kilka moich przykładowych foto albumów.

Zapraszam Was też do przeczytania poradników na moim blogu.

zdjęcia ślubne Warszawa + sesja ślubna Warszawa + naturalna fotografia ślubna + fotografia ślubna Warszawa
fotograf Warszawa + oferta ślubna + fotograf na ślub niska cena+ fotograf na ślub Warszawa + sesja ślubna cena