fbpx

Fotograf ślubny

fotograf na ślub rustykalny stare babice warszwa

Nazywam się Paweł Słowik i po prostu kocham fotografować ludzi oraz otaczający mnie świat. Na co dzień mieszkam w pięknej otoczonej Puszczą Kampinowską miejscowości, 10 minut drogi od Warszawy a wolnym czasie podróżuję, oglądam filmy, biegam i poszerzam swoje horyzonty.
Zatrzymuję na zdjęciach Wasze magiczne momenty ślubu oraz organizuję w całej Polsce i Europie plenerowe sesje ślubne klasyczne, jak i te szalone ze wspólnie opracowanym dla Was scenariuszem. Uwielbiam obserwować ludzi i ich zachowania, łapać w kadrze te ulotne chwile, lubię też precyzję oraz małe detale, które nas otaczają. Moja osobowość w znacznej mierze wpływa na to, w jaki sposób widzę i utrwalam na zdjęciach świat i wydarzenia, w których dzięki Wami uczestniczę. Fotografia ślubna jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej wiele radości, którą widać w moich zdjęciach ślubnych, w tych pięknych chwilach zatrzymanych w kadrze, w tych łzach wzruszenia czy uśmiechach, które znajdziecie na moich fotografiach ślubnych. W podziękowaniu za to, że zapraszacie mnie, bym uczestniczył tak blisko Was w tym wyjątkowym dniu za to, że obdarzacie mnie zaufaniem, dziękuję Wam uśmiechem na twarzy, który towarzyszy mi przez cały dzień Waszego ślubu oraz pięknymi pełnymi momentów i emocji zdjęciami, niesamowitymi albumami oraz autorską animacją foto+video.

WASZA HISTORIA?

Wiem, że Wy też doceniacie wartość fotografii, wierzycie w chwytanie na zdjęciach ulotnych chwil i tworzenie pamiątek, które będziecie za wiele lat z łezką w oku oglądać z wnuczkami. Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni piękno Waszego dnia ślubu, chętnie posłucham Waszej historii tego, co czyni Was WAMI i jak chcecie, bym uwiecznił Wasze ulotne momenty, na zawsze. Zapraszam do kontaktu.

Jestem członkiem elitarnych międzynarodowych Stowarzyszeń Fotoreporterów Ślubnych takich jak ISPWP oraz WPJA zrzeszających wybitnych fotografów ślubnych z całego świata. Członkami tych stowarzyszeń mogą zostać tylko najbardziej uzdolnieni profesjonaliści z branży fotografii ślubnej kierujący się w swojej pracy podejściem dokumentalnym i reporterskim. Członkostwa w tych organizacjach nie da się po prostu kupić, trzeba na nie zapracować swoim profesjonalizmem i zdjęciami.
Posiadam zaświadczenie z Warszawskiej Kurii Metropolitalnej uprawniające do fotografowania w czasie uroczystości religijnych.WPJA award-winning photographer
ISPWP Zrzeszenie Najlepszych Fotografów Ślubnych Na Świecie

fotograf ślubny Warszawa + naturalna fotografia ślubna + zdjęcia ślubne + dobry fotograf ślubny
fotografia ślubna Warszawa + plenerowa sesja ślubna + fotograf na ślub + plener ślubny