fbpx
zdjęć ślubnych

Szybka obróbka Waszych

zdjęć ślubnych

Dostęp do zdjęć ślubnych moje Pary Młode otrzymują już w tydzień po ślubie. U mnie nie musicie czekać miesiącami na Wasze cenne zdjęcia ślubne.
piękne zdjęcia

Niezależnie od zastanych warunków dostaniecie

piękne zdjęcia

Wiedza, doświadczenie i profesjonalny sprzęt sprawiają, że żadne najtrudniejsze warunki oświetleniowe w dniu ślubu nie są mi straszne, a Wy dostaniecie piękną pamiątkę w postaci wyjątkowych zdjęć ślubnych pełnych emocji.
wiedza

Profesjonalizm, dyskrecja oraz zbierana wiele lat

wiedza

W dniu ślubu staram się być niezauważalny, nie stresować swoją obecnością Parę Młodą oraz w sytuacjach tego wymagających służę dobrą radą i uwagą, które wynikają z wieloletniego doświadczenia w fotografii ślubnej, portretowej i reportażowej.
wyjątkowe zdjęcia ślubne

Kreatywne spojrzenie fotografa i

wyjątkowe zdjęcia ślubne

W dniu ślubu staram się stwarzać luźną atmosferę sprzyjającą kreatywnemu myśleniu fotografa oraz lepszemu samopoczuciu pary młodej i osób, które są w moim otoczeniu. Pary Młode i ich rodzice uwielbiają mnie za wrodzone rozluźnianie atmosfery w dniu ślubu :)
plenery ślubne

Piękne i naturalne

plenery ślubne

Sesja poślubna jest dopasowana klimatem i charakterem do Was, przez co podczas zdjęć nie czujecie się sztucznie i nie na miejscu. Dbałość o każdy detal, zarówno na poziomie powstawania, jak i obróbki zdjęć zapewnia ich niesamowitą jakość.